Radi.Radkaafashion bloger (instagram)

Zákulisie fotenia mojích instagramových outfitov.

Publikované 01.09.2017 v 20:58 v kategórii Instagram radi.radkaa, prečítané: 63x

Chcete vedieť, ako to všetko prebieha počas fotenia mojích instagramových fotiek? Ak áno, tento článok je pre vás!
1.Všetky fotky vznikajú počas krásneho, ranného, slnečného dňa. Tieto 3 body sú základom dobrej fotky. 
Snažím sa fotiť približne okolo obeda...ideálne o jedenástej, kedže moja izba je otočená smerom na východ. Tam kde je slnko, tam je najlepšie svetlo. Samozrejme deň fotenia by mal byť -krásny- slnečný a nie -zamračený-. Takéto chmúrne počasie zhoršuje svetlo, takže fotka je potom menej kvalitná. Tieto chyby si môžete všimnúť aj na niektorých mojích starších instagramových príspevkoch, no snažím sa aby tieto chyby sa už viacej neopakovali.

2. Mysleli ste si, že moje outfity sú nafotené vtedy, keď som v nich akurát niekam išla? Nie nie je to tak. Každý jeden outfit som si pred fotením obliekla a po fotení ich znovu vyzliekla.

3. Ako je to vlastne so samotným fotením? Kto ma fotí? Je pravda, že mám súrodencov ktorí by ma v pohode mohli odfotiť, no ja ich týmto vôbec nezaťažujem. Fotky mi nerobí žiadna živá osoba. Mám na to stojan, ktorý si nastavím a následne si nastavím taktiež aj 10 sekundový časovač počas ktorého musím dobehnúť na miesto a spravíť nejakú pózu.


Teraz ste si mohli prečítať moje menšie tajomstvo zo zákulisia fotenia. Verím, že sa vám tento článok páčil a že mi ostanete verní aj naďalej. <3Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?