Radi.Radkaafashion bloger (instagram)

#intraklife a aktivita na ig

Publikované 23.09.2017 v 17:24 v kategórii Instagram radi.radkaa, prečítané: 100x

Chceli by ste vedieť, ako často fotím a pridávam fotky na instagram? A vlastne, čo všetko sa zmenilo od vtedy ako som sa presťahovala na internát? Všetky odpovede na tieto otázky vám rozpoviem v tomto blogu. Vitajte!
Pred niekoľkými dňami som vydala blog v ktorom som sa vám zdôverila o mojich začiatkoch na instagrame. No teraz vám chcem rozpovedať o mojej ďalšiej etape a zmene v aktivite a fotení na IG. Od začiatku školského roka som začala chodíť na strednú školu do Prešova. Kvôli diaľke môjho bydliska a Prešova som sa musela presťahovať na školský internát. 
Vedela som, že domov budem chodiť iba cez víkendy, no netušila som, či budem mať čas na fotenie IG fotiek. Najviac som sa bála predstavy, že kvôli škole a internátu budem nútená skončiť s mojím hobby. Počas prázdnin som rozmýšľala, ako to všetko zariadim. Dospela som k záveru ktorý je účinný až do teraz a som s ním veľmi spokojná. Rozhodla som sa, že cez letné prázdniny nafotím niekoľko outfitov a postupne počas školského roka ich budem zdieľať na mojom instagramovom profile. 
Teraz sa cítim oveľa uvoľnenejšia a vďaka tomu nestresujem, či stihnem nafotiť na instagram nový outfit. Veľmi dôležite je aby počas fotenia bolo super svetlo, čo v týchto mráčnych dňach je dosť problematické vystíhnuť takýto krásny, slnečný deň. 
No teraz si s úsmevom na perách relaxujem a bez žiadného fotenia môžem pridávať fotky kedy len chcem.
No samozrejme nič netrvá večne a aj mne sa míňajú outfitové fotky v galérií. Veď čo by to bol za instagram keby som pridávala niekoľko krát tú istú fotografiu? Preto sa zhruba jeden víkend za mesiac rozhodnem, že nafotím niekoľko outfitov, ktoré budem počas budúceho mesiaca pridávať na instagram.

Dúfam, že sa vám tento príspevok páči a že mi zostanene verní aj naďalej.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?